Ladies Fixtures

O Dwyers - Fixtures

29/02/2020
Under 12 Group A (3 Teams)
13:00St Brigids AvsO Dwyers Russell Park
Under 10 Bye Match Ups
14:00O Dwyers vsGeraldine P Morans Bremore Park
14:00O Dwyers vsSt Kevins/Killians Bremore Park
14/03/2020
Under 10 All County (3 Teams)
14:00O Dwyers vsSt Judes Bremore Park
Under 12 Group A (3 Teams)
13:00O Dwyers vsCastleknock ABremore Park
28/03/2020
Under 10 All County (3 Teams)
14:00Cuala AvsO Dwyers Meadowvale
Under 12 Group A (3 Teams)
13:00Clontarf AvsO Dwyers St Annes No 34
29/03/2020
Under 9 Bye Match Ups
10:00Ballymun Kickhams vsO Dwyers Pairc Ciceam
Under 8 North X (2 Teams)
10:00O Dwyers vsTrinity Gaels Bremore Park
06/04/2020
Under 18 Division 6
18:30Clontarf BvsO Dwyers St Annes No 34
17/04/2020
Under 14 Division 5
19:00O Dwyers vsErins Isle Bremore Park
18/04/2020
Under 15 Division 5
13:30St Kevins/Killians vsO Dwyers Kilnamanagh
Under 10 All County (3 Teams)
14:00O Dwyers vsNaomh Olaf Bremore Park
Under 12 Bye Match Ups
13:00O Dwyers vsCuala ABremore Park
13:00O Dwyers vsWanderers Bremore Park
19/04/2020
Under 8 North X (2 Teams)
10:00St Maurs vsO Dwyers Rush
Under 9 North Y (2 Teams)
10:00St Maurs vsO Dwyers Rush
20/04/2020
Under 18 Division 6
19:00O Dwyers vsErin Go Bragh Bremore Park
25/04/2020
Under 15 Division 5
13:30O Dwyers vsSt Peregrines Bremore Park
01/05/2020
Under 14 Division 5
19:30Garristown vsO Dwyers Garristown
02/05/2020
Under 13 Division 5
16:00O Dwyers vsKilmacud Crokes CBremore Park
Under 13 Division 9
16:00O Dwyers BvsNaomh Olaf BBremore Park
Under 10 All County (3 Teams)
14:00St Sylvesters vsO Dwyers Broomfield
Under 12 Group A (3 Teams)
13:00O Dwyers vsNaomh Olaf Bremore Park
03/05/2020
Under 8 North X (2 Teams)
10:00O Dwyers vsSkerries Harps Bremore Park
Under 9 North Y (2 Teams)
10:00O Dwyers vsSt Patricks Donabate Bremore Park
08/05/2020
Under 14 Division 5
19:30O Dwyers vsSt Sylvesters BBremore Park
09/05/2020
Under 13 Division 5
16:00Clanna Gael/Fontenoy BvsO Dwyers Ringsend
Under 13 Division 9
16:00O Dwyers BvsSt Brigids BBremore Park
11/05/2020
Under 18 Division 6
19:30Kilmacud Crokes BvsO Dwyers Pairc De Burca
16/05/2020
Under 13 Division 5
16:00Naomh Mearnog vsO Dwyers Portmarnock
Under 13 Division 9
16:00O Dwyers BvsSt Brendans Bremore Park
Under 10 All County (3 Teams)
14:00O Dwyers vsSkerries Harps Bremore Park
Under 12 Group A (3 Teams)
13:00Round Towers (C) vsO Dwyers Clondalkin
17/05/2020
Under 9 North Y (2 Teams)
10:00Whitehall Colmcille vsO Dwyers Cloghran
Under 8 Bye Match Ups
10:00Good Counsel vsO Dwyers Galtymore Road
23/05/2020
Under 13 Division 5
16:00O Dwyers vsBeann Eadair Bremore Park
Under 13 Division 9
16:00Thomas Davis BvsO Dwyers BKiltipper Road
13/06/2020
Under 10 All County (3 Teams)
14:00Clanna Gael/Fontenoy vsO Dwyers Ringsend
Under 12 Group A (3 Teams)
13:00O Dwyers vsBallinteer St Johns ABremore Park
14/06/2020
Under 8 North X (2 Teams)
10:00St Patricks Donabate vsO Dwyers Donabate
Under 9 North Y (2 Teams)
10:00O Dwyers vsSt Brigids BBremore Park

Pin It on Pinterest

Share This