Male Juvenile U8 - U12

O Dwyers - Fixtures

16/02/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
10:00Naomh OP-ER 1vsO Dwyers Martin Savage Park
U9 Football Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00Erins Isle vsO Dwyers Finglas
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
11:00Naomh Olaf 1vsO Dwyers Pc Ui Bhriain
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00St Judes 2vsO Dwyers Tymon Park
23/02/2019
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00St Brigids 2vsO Dwyers Russell Park
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
12:15Naomh Mearnog 1vsO Dwyers Pairc Mearnog
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
10:00O Dwyers vsSt Sylvesters 1Bremore Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsClanna Gael-Fontenoy Bremore Park
02/03/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsNaomh Barrog Bremore Park
U9 Football Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00O Dwyers vsSt Brigids 1Bremore Park
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
10:00O Dwyers vsRound Towers (C) Bremore Park
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsSt Marys S Bremore Park
09/03/2019
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsNa Fianna 3Bremore Park
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00O Dwyers vsNaomh Barrog Bremore Park
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
10:00St Brigids 2vsO Dwyers Russell Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00Naomh Olaf 2vsO Dwyers Pc Ui Bhriain
U12 Hurling B Blitz Gp.1
12:15Bye vsO Dwyers Bye
16/03/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
10:00Fingallians 1vsO Dwyers Balheary
U9 Football Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00St Sylvesters 1vsO Dwyers Malahide Castle
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
10:00St Judes vsO Dwyers Tymon Park
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00Naomh Fionnbarra vsO Dwyers John Paul Park
23/03/2019
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00Erins Isle 1vsO Dwyers Finglas
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00Castleknock 2vsO Dwyers Porterstown
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
10:00O Dwyers vsBallyboden St Endas 3Bremore Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsNaomh Olaf 1Bremore Park
30/03/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsErin Go Bragh Bremore Park
U9 Football Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00O Dwyers vsNa Fianna 2Bremore Park
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
10:00O Dwyers vsSt Sylvesters 1Bremore Park
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsBallymun Kickhams Bremore Park
06/04/2019
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00O Dwyers vsSt Sylvesters 2Bremore Park
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
11:00Lucan Sarsfields 2vsO Dwyers Arthur Griffith Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00Cuala 2vsO Dwyers Shanganagh Park-Shankhill
13/04/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
11:30Ballymun Kickhams vsO Dwyers St Kevins College-Ballygall Rd
U9 Football Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00Castleknock 1vsO Dwyers Porterstown
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
11:00Thomas Davis vsO Dwyers Kiltipper Road
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00Fingallians 2vsO Dwyers Balheary
27/04/2019
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsCastleknock 1Bremore Park
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
11:30Na Fianna 1vsO Dwyers Collinstown
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsClontarf 2Bremore Park
11/05/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsCastleknock 2Bremore Park
U9 Football Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00O Dwyers vsNaomh Mearnog 1Bremore Park
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
10:00O Dwyers vsTrinity Gaels Bremore Park
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsNaomh Olaf 1Bremore Park
18/05/2019
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00Beann Eadair vsO Dwyers Balkhill Road-Howth
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00O Dwyers vsSt Maurs Bremore Park
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
10:00Naomh Barrog vsO Dwyers St Annes 12
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00Bray Emmets vsO Dwyers Old Conna
25/05/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
10:00Erins Isle 1vsO Dwyers Finglas
U9 Football Gp.1Y (3 Team) Northside
11:00Clontarf vsO Dwyers St Annes 23
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
11:00Templeogue Synge Street 2vsO Dwyers VEC
08/06/2019
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
11:00Fingallians 1vsO Dwyers Balheary
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsSt Brigids 1Bremore Park
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
11:00O Dwyers vsKilmacud Crokes 1Bremore Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
12:15O Dwyers vsBallyboden St Endas 2Bremore Park
15/06/2019
U8 Football Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsNa Fianna 2Bremore Park
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
11:00O Dwyers vsSt Patricks (D) Bremore Park
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00Round Towers (L) vsO Dwyers Lusk
22/06/2019
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsSt Peters Bremore Park
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00Trinity Gaels vsO Dwyers Drumnigh
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
10:00St Vincents 1vsO Dwyers PNU
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
10:00Thomas Davis vsO Dwyers Kiltipper Road
31/08/2019
U12 Hurling League Div.5
12:15O Dwyers vsCuala 2Bremore Park
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsSt Sylvesters 1Bremore Park
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsErins Isle Bremore Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00Parnells vsO Dwyers Chanel
07/09/2019
U10 Football Gp.1X (3 Team) All County
11:00O Dwyers vsCuala 1Bremore Park
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsSt Sylvesters 2Bremore Park
U12 Football League Div.4
12:15O Dwyers vsSt Sylvesters 2Bremore Park
14/09/2019
U12 Hurling League Div.5
12:15St Judes 2vsO Dwyers Tymon Park
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsNaomh OP-ER 1Bremore Park
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
11:00O Dwyers vsBallyboden St Endas 2Bremore Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsGeraldine P Moran Bremore Park
21/09/2019
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00Trinity Gaels vsO Dwyers Drumnigh
U12 Football League Div.4
12:15Naomh Barrog 1vsO Dwyers St Annes 12
28/09/2019
U12 Hurling League Div.5
12:15O Dwyers vsBallyboden St Endas 2Bremore Park
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00St Vincents 2vsO Dwyers PNU
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsNaomh Mearnog 1Bremore Park
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
11:00Castleknock 1vsO Dwyers Porterstown
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00Naomh Mearnog vsO Dwyers Pairc Mearnog
05/10/2019
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsNa Fianna 2Bremore Park
U12 Football League Div.4
12:15O Dwyers vsScoil Ui Chonaill Bremore Park
12/10/2019
U12 Hurling League Div.5
12:15O Dwyers vsThomas Davis 1Bremore Park
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsNa Fianna 2Bremore Park
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
10:00Naomh Barrog vsO Dwyers St Annes 12
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
11:00O Dwyers vsFingallians 1Bremore Park
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsWhitehall Colmcille Bremore Park
19/10/2019
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00St Patricks (D) vsO Dwyers Robbie Farrell Park
U12 Football League Div.4
12:15O Dwyers vsRound Towers (L) Bremore Park
02/11/2019
U12 Hurling League Div.5
12:15St Marks vsO Dwyers McGee Park
U8 Hurling Gp.1X (3 Team) Northside
10:00Na Fianna 3vsO Dwyers Mobhi Road
U9 Hurling Gp.1Y (3 Team) Northside
10:00O Dwyers vsCastleknock 2Bremore Park
U10 Hurling Gp.1X (3 Team) All County
11:00Na Fianna 1vsO Dwyers Collinstown
U11 Hurling Gp.2 (2 Team) All County
11:00Skerries Harps vsO Dwyers Liffey Park
09/11/2019
U11 Football Gp.2X (2 Team) All County
11:00O Dwyers vsSt Annes Bremore Park

Pin It on Pinterest

Share This